8:00 - 19:00

Наші години роботи

095 769 25 73

Телефонуйте для консультацій

Facebook

Пошук

Збір за подання заявки на знак (торгову марку)

При реєстрації торгової марки закон визначає послідовність дій, які мають бути виконані. Після подання документів, заявник має оплатити збір за подання заявки на знак (торгову марку) на рахунок ДП “Український інститут інтелектуальної власності” (Укрпатент) за подання заявки, розмір якого визначається з урахуванням кількості заявників, використаних кольорів, кількості класів МКТП (Міжнародної класифікації товарів та послуг). МКТП поділяє всі можливі товари і послуги на класи, номери яких заявник вписує у заявку при поданні документів до Укрпатенту. При цьому, якщо інша особа подасть документи на таке ж позначення для товарів чи послуг, оплатить збір за подання заявки на знак (торгову марку), але під іншим класом (класами) МКТП – вона має можливість отримати свідоцтво на відповідний знак. Визначити суму збору за подання заявки на знак для товарів і послуг заявник може відповідно до таблиці в додатку.

Закон встановлює двомісячний строк (2 місяці з дня подання заявки, при поданні поштою – з моменту відправлення листа), щоб оплатити збір за подання заявки на знак (торгову марку). Також цей строк можливо продовжити максимум на 6 (шість) місяців за умови подання відповідного клопотання.

Реквізити для оплати розміщені на офіційному сайті ДП “Український інститут інтелектуальної власності” (Укрпатент). Станом на 23.10.2017 інформація була наступна:

ОДЕРЖУВАЧ: ДП “Український інститут інтелектуальної власності” (Укрпатент)
ЄДРПОУ ‎31032378
ПАТ Державний експортно-імпортний банк України
(АТ “Укрексімбанк”) м. Києва
п/р ‎26008020020371
Код банка 322313
Адреса: вул. Антоновича, 127,
м.Київ, 03150, Україна

Важливо правильно заповнити коментар (призначення) до платежу за збір за подання заявки на знак (торгову марку). Відповідно до пункту 5 Порядку сплати зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2004 р. N 1716:

Якщо ви бажаєте оплатити збір за заявку на торгову марку необхідно:

1. Зазначити ПІБ платника;

2. Вказати, що це збір за заявку на знак для товарів і послуг;

3. Визначити вид збору (скорочено) та його код відповідно до додатку до Порядку сплати зборів за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти інтелектуальної власності

4. Обчислити збір за подання заявки на знак (торгову марку) і вказати суму збору у розмірі, встановленому згідно з додатком;

5. Вказати номер заявки на відповідний об’єкт інтелектуальної власності. Цей номер ви дізнаєтесь з відповідного листа-розписки про одержання заявки на знак для товарів і послуг, який отримаєте згодом. Виглядає він так:

Збір за подання заявки на знак (торгову марку), збір за заявку на торгову марку збір за подання заявки на знак (торгову марку)

За наявності такого документу ви можете оплатити збір за подання заявки на знак (торгову марку)

Наприклад, призначення платежу «Збір за подання заявки m ‎2017 18888, яка подана 1 заявником, містить 3 класи МКТП. Код 40100» Сума 3000 грн. Платник Іванов Петро Борисович.

Отже, якщо вам необхідно оплатити збір за подання заявки на знак (торгову марку), вам потрібно при отриманні розписки про одержання заявки на знак для товарів і послуг, в двомісячний термін відправити кошти на рахунок Укрпатенту. Правильно заповнені реквізити, відправлений збір за заявку на знак для товарів і послуг за відповідним призначенням – гарантують вам перехід до наступної стадії реєстраційної процедури.

Владимир Замковой

Образование: НЮУ имени Ярослава Мудрого. Специализация: регистрационные процедуры, договорное право, интеллектуальная собственность

Замовити дзвінок?


Залиште свій відгук про нашу роботу. Ми будемо дуже вдячні вам, а інші клієнти зможуть зрозуміти як ми працюємо