8:00 - 19:00

Наші години роботи

095 769 25 73

Телефонуйте для консультацій

Facebook

Пошук
149

Наданих правових консультацій

123

Зареєстровано ФОП і юр. осіб

213

Виготовлено довідок про несудимість

206

Складено документів

Наші переваги

Найкоротші терміни виконання роботи

Дотримання повної конфіденційності

Безкоштовна перша консультація

Персональний помічник

Доступна ціна

Наявність різноманітних пакетів послуг

9 з 10 клієнтів стають постійними

Можливість дистанційної роботи

Наші послуги

Реєстрація ФОП, ТОВ, громадської організації

Виготовлення довідки про несудимість

Складання договорів, позовів, заяв та інших юридичних документів

Так само ми надаємо консультації з усіх юридичних питань: від спілкування з поліцією на вулиці до податків і права інтелектуальної власності.
Ми беремо на себе всі це, що б наші клієнти могли зосередиться на більш важливих питаннях, а не переживали про кожному рядку договору, особливості заповнення різних форм при реєстрації, різниці між ТОВ та ТДВ або інших юридичних нюансах.
Багато хто вважає, що юридичні питання це складно. Інші стверджують, що це легко: потрібно просто «прогуглити». Ми робимо так, щоб наші клієнти взагалі не замислювалися про них.

Що наші клієнти говорять про наc

Привіт, звертався до юристів ЮК «Eteris» по реєстрації фізичної особи підприємця. Все зробили швидко, чітко, без проблем. Зараз ще замовив складання договору на розробку програмного забезпечення. Хороші фахівці.

Василь Струков | Приватний підприємець

Доброго вам дня. Працював з ЮК «Eteris» в перші, але залишилися виключно позитивні враження. Я - приватний підприємець, хотів замовити складання договору підряду. Вже на безкоштовній консультації мені пояснили, що для таких правовідносин мені потрібен договір на надання послуг, а не підряду. Договір склали швидко за 5 днів. Але найголовніше - якісно, ​​так як використовую його вже не перший місяць і контрагенти ніколи не підводили. Хочу висловити величезну подяку юристам ЮК «Eteris» за виконану роботу.

Володимир Курельцев | Приватний підприємець

Замовив 3 довідки про несудимість по телефону в ЮК «Eteris». Скинувши документи на пошту через 2 дня довідки вже були у мене на пошті! Одним словом - рекомендую!

Денис Гордієнко | Держслужбовець в Міністерстві юстиції

Я співпрацював з багатьма фірмами, що займаються торговими марками, великими і маленькими, і одна з речей, які я зрозумів, це те, що важливо вибрати саме потрібну людину, вибравши відповідну компанію. І з нашої ТМ ми використовуємо фірму Eteris, і ми дійсно щасливі, тому що їх гарантія означає, що якщо ви не отримаєте свій зареєстрований товарний знак, ви не платите. У сьогоднішньому світі все справа в брендінгу. Я дуже радий, що ми працюю з ними і можу з твердою впевненістю порекомендувати їх усім. Швидко, грунтовно, з задоволенням попрацювали, тому у мене немає проблем з цим відкликанням, щоб підтримати їх в непростій справі.

Віктор Виноградов | Власник Grand Viognier Production

Доброго дня, вже декілька разів замовляла довідки про несудимість і завжди все ідеально! 1-2 дня, без помилок, завжди приємно працювати з юридичною компанією «Eteris» і мені як постійного клієнта завжди чекає знижка, а це доволі приємний бонус

Філатова Тетяна | Учасник тендерів

Залишити відгук

Вдячні листи

Блог юридичної компанії «Eteris»

Ми віримо в те, що місія кожного юриста – це допомога людям. Можливо, прочитавши ці статті, вам не знадобитися наша допомога і цієї інформації буде достатньо, щоб вирішити вашу проблему. Нехай це не буде оплачено і ми не будемо знати навіть вашого імені, але так ми виконуємо своє призначення.

Зв'язатися з нами

Не знайшли потрібну інформацію?

 

Телефонуйте +38 (095) 769 25 73

 

або

Замовте дзвінок

Замовити дзвінок?


Залиште свій відгук про нашу роботу. Ми будемо дуже вдячні вам, а інші клієнти зможуть зрозуміти як ми працюємо